Skersai LIETUVĄ žvyrkeliu

Ar kada pagalvojote ar įmanoma Lietuvą “skrosti“ žvyrkeliais? Jeigu pagalvotoje, tai nebegalvokite - įmanoma. Tiesa pasakius, taip galima apkeliauti didžiają dalį Europos. Praleidau vieną “smulkmeną“ - šis maršrutas yra skirtas enduro motociklams ir jo ilgis yra 660 kilometrų. Bet jeigu bandysite jį įveikti automobiliu (kaip mes) teks nuvažiuoti mažiausiai 700 kilometrų, priklausomai nuo metų laiko, oro salygų ir jūsų automobilio pravažumo. :)

Rekomenduoju užmesti akį į maršrutą ir bent mažą dalį juo pavažiuoti. Važiuodami autostrada Vilnius - Klaipėda tokios Lietuvos nepamatysite.

https://www.transeurotrail.org/lithuania

Motokrosas. Valgom dulkes.

Kaip sako amerikiečiai - “Long time no see“. Ir ne dėl to, kad neturiu ką pasakyti, o tiesiog dažnai pagalvoju, kad esu visiškas beraštis ir berašydamas pridėliosiu kablelių ar dar “beleko“. O tada Jūs pagalvosit, kad šitas geriau jau tik fotografuotų.

Visi turim šiokių tokių svajonių ir norų, bet dažniausiai atsitinka gyvenimas, prioritetai keičiasi ir t.t.. Šie kadrai yra dalykas, kuris mane arčiausiai priveda prie mano svajonės. Kol kas.

Kuldiga, Latvija

Dažnai klajodamas atsirandu Latvijoje. Greičiausiai taip nutinka, nes gyvenu netoli pasienio ir dar turbūt dėl to, kad mane tiesiog ten traukia. Latvija labai panaši į Lietuvą, bet tuo pačiu ir labai skirtinga. Vasarą porą kartų teko apsilankyti Kuldigoje (lietuviškai - Kuldygoje) ir jau po pirmojo karto žinojau, kad dar kartą būtinai ten nuvažiuosiu. Šalia Kuldigos teka upė Venta ir nuo jos skardžio atsiveria vaizdas į plačiausią Europoje krioklį (249m.). Esu girdėjės, kad šis miestas vadinamas šiaurės Venecija, kuriame upelis vingiuoja per kiemus ir net miesto gatvėse galima sugauti upėtakių. Kuldiga yra vienas iš griaužiausių Latvijos miestų su labai turtinga ir įdomia istorija. Rekomenduoju aplankyti!

Chill'n'Grill2017 #KonfiskuotiAgurkai

Jau antrus metus iš eilės šito festo laukiu labiau negu savo gimtadienio arba Kalėdų.  Stebiu visus tuos "petrolhead'us", šypsausi ir kažkur giliai širdyje jaučiu, kad ir iš manęs pačio neblogas automobilistas būtų. Fotografuot nebuvo lengva, nes dar reikia chill'int ir grill'int. Gavosi toks random albumas iš šen bei ten. Gero žiūrėjimo!

Jono spektaklis

Iš purvo į spektaklį. Jeigu nesuprantate apie ką aš, paskaitykite mano paskutinį (dabar jau priešpaskutinį) įrašą. Turėjau galimybę savaip prisidėti prie šito reikalo. Įamžinau ne tik pačią premjerą, bet ir kelią iki jos. Man, kaip "kūrėjui", kūrybinis procesas visada buvo įdomesnis negu pats rezultatas. Jono Griciaus eksperimentinis spektaklis pagal Matą Slančiauską - "Apė pradžią ir galą pasaulės". Stiprūs tekstai ir tvirtos emocijos. Aktoriai griaudėjo prieš 150 metų užrašytais žodžiais. Aš ne aktorius - negriaudėjau, tik tūpčiojau aplink su fotoaparatu rankose ir "užrašinėjau" emocijas nuotraukose.

 

Purvas, Subaru ir šiek tiek fotografijos

Ilgai dvejojau ar reikia man tokių įrašų čia. Nelabai prie meno, nelabai žmonių yra, nelabai... Po velnių! Tai yra LABAI smagu! Purvas ir SUBARU yra beveik neatsiejami dalykai. Pagalvojo Radviliškio subaristai, kad reikia vėl apvažiuot jų trasą (važiavo jau ir rudenį), pasikvietė dar kelis nesubaru purvo mėgėjus ir suorganizavo važiavimą. O aš pagalvojau, kad Radviliškis nėra toli ir greičiausiai bus gerų vaizdų. Dar labiau reikėjo pagalvot ar fotografuot ar su savo subaru važiuot :/ Dėl tam tikrų aplinkybių važiavau kaip fotografas ir nepasigalėjau. Ar buvo smagu? Spręskite patys! 

Šarūnas | Maqmba

Kas pamena ORDA, tas tikrai žinos vieną iš jų šutvės - Maqmba. Turėjom labai gerą popietę. Vykom į Engure (Latvija) jūros aplankyt ir apie Lietuvos hip-hop'ą pašnekėt. 

“Where did you get your ideas from?”
“The Ideas? Oh, man, I got a million dreams. It’s all I do is dream. All the time.”
“I thought you played piano.”
“No, no, no, no, no! This is not playing piano, this is dreaming.”
— Duke Ellington

REP'AS GYVAI: KARPIZ @ ZAPO BARAS

Vėl Zapo Baras ir vėl Rep'as gyvai! Šį kartą jaunimą privertė pajudėti Karpiz ir ReWritable iš TieGeresni. Gan dažnai pagaunu galvoje skambant seną jų gabalą "Kambariokai". Susikroviau į kuprinę foto įrangą ir dar prigriebiau GoPro kamera. Visada norėjau kažką panašaus susukti, parodyti kaip atrodo renginys fotografo akimis. Toks dalykas gan populiarus JAV ir tas dalykas turi pavadinimą - POV (point of view). 

Didelis dėkui Karpiui, kad leido naudot jo muziką ir nemažesnis dėkui Zapo baro kolektyvui, kuris kaskart mane maloniai priima. Iki kitų susitikimų!

Itališka virtuvė - Con Amore

Prieš kelias savaites sulaukiau laiško su klausimu ar galėčiau padaryti keletą nuotraukų kulinarijos studijai Con Amore. Tokio pobūdžio fotosesijos neteko dar daryti, bet visa kas nauja ir reikalauja išžengti iš komforto zonos bent trumpam, mane motyvuoja ir veda pirmyn. Padarėme keletą virtuvės šefo portretų, gaminome lazaniją ir surengėme tikrą mergvakarį! Pažadu apsilankyti dar kartą. :)

Pamokos pas Mantą

Tik pamatęs post'ą facebook'e, kad Mantas Kubilinskas ruošia workshop'ą Vilniuje, žinojau jog ten būsiu ir aš. Amerikoje pripažintas ir TOP'uose kylantis (dabar 61-as) vestuvių fotografas nori pasidalinti savo patirtimi? Count me in. Su Mantu teko bendrauti prieš kokius metus, susirašėme trumpai, gavau keletą patarimų ir šiaip mes kilę iš to pačio miesto :)

Nesu mėgėjas tokių kolektyvinių susibėgimų. Viskas man atrodo beveik kaip - Tu daryk dabar taip, dabar tu daryk anaip ir t.t. ir pnš.. Bet šį kartą turėjau nuojautą, kad viskas bus kitap. Buvau teisus. Pabendravom, pavalgėm, pafotografavom ir pasijuokėm. Laukiu kito workshop'o vasarą - Mantas prižadėjo, tikiuosi nepamirš. Baigiant mintį, vienas iš Manto patarimų buvo būti matomu ir dirbti su savo blog'ais. Žmonės matys ką veikiu ir google atsidėkos. 

P.S. Didelis dėkui Manto draugui Donatui iš www.naminėsantys.lt

Chill'n'Grill 2016

Pagaliau sudalyvauta! Vieta, publika, programa, netgi kaprizingas oras - viskas sutilpo į SUPER rėmus. Thumbs up JDM.LT komandai.

Pilna nuotraukų galerija ČIA

Bulių kautynės. Joniškis.

Ausis kurtinantis variklių triukšmas ir kraują kaitinantys kontaktai. Šiais metais, bulių kautynių ir auto kroso etapas vykęs Joniškyje, sulaukė net 70-ies dalyvių (kaip niekada daug). Pavyko ir man ten su savo fotoaparatu pakliūti. 

Pilna nuotraukų galerija ČIA